Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ústav marketingových komunikací

Pro zájemce o studium

Chtěli byste studovat marketingovou komunikaci?

Den otevřených dveří už čeká. Na vás.

Těšíme se na to, až vás poznáme osobně na jarním dni otevřených dveří 2021. Strávíte s námi nabitý den na fakultě, kterou vás moc rádi provedeme. A pokud by nám to COVID nedovolil, sejdeme se opět online. Sledujte náš Facebook, Instagram nebo tyto webové stránky. Vše včas zveřejníme.

Co můžete studovat?

Nabízíme studium v bakalářském i navazujícím magisterském studiu, a to jak v prezenční, tak v kombinované (dálkové) formě. Mezi tím, než začne akademický rok, si prohlédněte seznam předmětů, které u nás můžete studovat. Základní stavební kameny studijního plánu jsou spojeny s praxí, na kterou vás připravíme.
Přihlášku do bakalářského studia můžete podat do konce února a do navazujícího magisterského studia do konce března. Podat ji můžete ZDE.

A jaké vás čekají příjímací zkoušky?

Každoročně si je k nám uchazeči chodí napsat v květnu nebo v červnu. Přesný termín vám dáme včas vědět.
Pokud se chystáte studovat bakalářské studium, bude vás čekat přijímací zkouška složená ze dvou částí. V první části předvedete svou kreativitu a logické myšlení. V druhé prověříme tvé znalosti ze všeobecného přehledu.

Pokud se chystáte na studium navazujícího magisterského studia, čeká vás test ze znalostí v oboru marketingu a marketingových komunikací a také prověříme vaši znalost angličtiny.

Přesné informace k termínu konání zkoušek budou uvedeny ve směrnicích k přijímacímu řízení, které budou zveřejněny na webu fakulty.

A jestli nejste ten typ, který by nechával svou budoucnost na náhodě a na štěstí nevěříte, pojistit si to můžete i návštěvou přípravného kurzu, který každoročně otevíráme. Více informací k přípravným kurzům najdete ZDE.

Fakulty a součásti

Zavřít