Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ústav marketingových komunikací

Chci studovat na ÚMK

To je dobře, má to smysl zažít! Na ÚMK učíme kreativní marketingové komunikace v souvislostech a co nejdříve propojujeme studenty s praxí. Bude se vám u nás líbit, ať už se rozhodnete pro prezenční (denní) studium rovnou po maturitě, nebo si potřebujete rozšířit vzdělání v podobě kombinovaného (dálkového) studia. Na Ústavu marketingových komunikací se můžeme pochlubit i vysokou uplatnitelností našich absolventů v odborné praxi.

Den na ÚMKDen na ÚMKDen na ÚMK

fb_icon

 

Přihlášky do bakalářského i navazujícího magisterského studia můžete podávat do konce března 2023 prostřednictvím e-přihlášky.

Jak se připravit na přijímací zkoušky?
Pokud se chystáte studovat bakalářské studium, bude vás čekat přijímací zkouška složená ze dvou částí. V první části předvedete svou kreativitu a logické myšlení. V druhé prověříme vaše znalosti ze všeobecného přehledu – českého i světového.

U přijímací zkoušky na navazující magisterské studium vás čeká test ze znalostí v oboru marketingu a marketingových komunikací a také prověříme vaši znalost angličtiny. Studenti kombinovaného (dálkového) studia mají přijímací zkoušky bez testu z angličtiny.

Přesné informace k termínu konání zkoušek budou uvedeny ve směrnicích k přijímacímu řízení, které budou zveřejněny na webu fakulty.

Pro ty, kteří nechtějí nechávat svou budoucnost náhodě, pořádáme každoročně i přípravné kurzy. Více informací k přípravným kurzům najdete ZDE.

Fakulty a součásti

Zavřít