Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ubytování a stravování

O to, abyste měli kam složit hlavu, se starají Koleje a menza UTB, které nabízejí nejen ubytování na kolejích U6, U7 a U12 (viz Dislokační mapa UTB), ale také širokou nabídku obědů a studených večeří, podávaných v menzách v objektech U4 a U5, a také cateringové služby, které si můžete objednat například v době konání státních závěrečných zkoušek.

Při výběru ubytování ve Zlíně se nemusíte omezit jen na nabídku kolejí. Mnozí studenti dávají přednost pronájmu soukromých bytů, nebo se usadí v některém ze stovek ikonických baťovských domků. Ale ať už budete ve Zlíně bydlet kdekoliv, na fakultu to budete mít vždy blízko – ať už se do školy vydáte pěšky, na kole nebo využijete služeb levné s spolehlivé zlínské městské hromadné dopravy.

Pokud si nevyberete z nabídky jídel v univerzitní menze, jistě v okolí fakulty naleznete restaurační zařízení, které uspokojí vaše potřeby. Vyhlášené hamburgery, italské speciality, česká klasika, halušky, vegetariánské pochoutky nebo asijská exotika nejen z Číny a Vietnamu, ale také z Nepálu nebo z Thajska – to vše naleznete jen několik kroků od školy. A po dobrém obědě jistě přijde vhod krátký odpočinek v blízkém parku u skvělé kávy z pojízdné kavárny…

Fakulty a součásti

Zavřít