Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Propagace

Naše akce

Workshopy, výstavy, přehlídky a další akce pořádané FMK:

Diplomky 21

18. 9. – 1. 10. 2021

Výstavu Diplomky, na které představujeme veřejnosti práce absolventů magisterského studia, chystáme pravidelně od roku 2018. Každý rok v červnu (nebo v září, jak dovolí pandemická situace) vystavujeme diplomky z našich ateliérů k nahlédnutí veřejnosti. Na výstavě jsou v roce 2021 k vidění práce 70 studentů z ateliérů Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Arts Management, Design obuvi, Design oděvu, Design skla, Digitální design, Grafický design, Produktový design, Prostorová tvorba, Průmyslový design a Reklamní fotografie.

Talent FMK

říjen 2021

Unikátní soutěž, která vznikla na Ústavu marketingových komunikací propojuje studenty naší fakulty s organizacemi a firmami z komerční sféry. Po vzoru Young Lions se jedná o dvoudenní soutěž. Firmy první den studentům odprezentují svá zadání. Jednotlivé týmy studentů mají 24 hodin na zpracování úkolu. Následující den probíhá prezentace týmů, jejich bodování a vyhlášení Talentů FMK. Soutěž přibližuje studentům praxi a firmám nabízí kreativní marketingová a designová řešení, vytváří půdu pro navazování kontaktů a budování pracovních vztahů.

Zlin Design Week

4. – 10. 5. 2022

Týden plný designu, objevování nových talentů, nezapomenutelných zážitků.  Zlín pravidelně ožívá designem ve dne i v noci. Těšit se můžeme na výstavy, galavečer, konferenci pro odborníky z oblasti designu i marketingu, instalace v modulech, přednášky, workshopy, exkurze i na párty. Smysl a kouzlo Zlin Design Weeku je především výsledkem spolupráce studentů, designérů a firem.

 

Fakulty a součásti

Zavřít