Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ateliér Audiovizuální tvorba

Půjčování techniky

Minimum pro zapůjčení techniky

  • Technika pro vaše projekty vám bude rezervována až po předložení řádně vyplněného realizačního listu (seznam techniky k zapůjčení, termíny vypůjčení a vrácení techniky atd…) a schválení techniky k rezervaci vedoucím výroby  – stačí i e-mailem.
    Pro vyzvednutí techniky je rozhodující a nutné schválení výroby (podpis) od vedoucího výroby na Záznamu o realizaci – výrobním listu praktického cvičení studentů ateliéru Audiovizuální tvorba (kolonka “Schválena výroba”).
  • Kamerovou techniku si bude vyzvedávat kameraman a zvukovou techniku zvukař, kteří za ni také budou odpovídat.
  • Na oborové cvičení “Zvuk”, je třeba podpis Prof. Ing. Jána Grečnára ArtD. nebo MgA. Pavla Hrudy. Na kamerové cvičení stačí schválení Mgr. art. J. Liebenbegera, ArtD.
  • Při zapůjčení techniky bude, zvlášť za kamerovou techniku od kameramana a zvlášť za zvukovou techniku od zvukaře, složena záloha 500,- Kč, která bude při dodržení směrnice SD2017.03 Směrnice k zapůjčování techniky na FMK navrácena.
  • Pokud to jde, zamluvte si techniku alespoň den předem.
  • Nápady, návrhy pro zlepšení chodu technického zázemí FMK směřujte na: technik-audiovize@fmk.utb.cz

Výdej a příjem techniky

Studentům, kteří nevrátili (nebo ztratili) v pořádku techniku z natáčení, nebude zapůjčena až do vyřešení žádná další technika.

Při nedodržení termínu vrácení techniky (a to z jakéhokoliv důvodu) nebude vrácena záloha.

Kniha závad techniky – závady na technice budou studenti při vracení zapůjčené techniky zapisovat do Knihy závad techniky.

Od ak. roku 2017/2018 jsou k zapůjčení použité filtry a frosty z předchozího období. Nové již nebudou doplňovány, ostatní filtry si studenti musí zajistit sami.

Prosím kontrolujte si svou objednanou techniku na webu a včas upozorněte na případné chyby zablokované techniky na webu.

Informace o technice na realizaci svých cvičení můžete získat na e-mailu technik-audiovize@fmk.utb.cz, nebo na tel: 576 034 315, nebo v místnosti U61 (UTB Fénix)/105 osobně.

Rezervační systém pracovišť ateliéru Audiovizuální tvorba

Archív studentských prací – přístup pouze z vnitřní sítě UTB

Interní ceník techniky ateliéru Audiovizuální tvorba (září 2017-2018)

Kontakt

Technik ateliéru Audiovizuální tvorba TEL:+420 576 034 315 E-mail: technik-audiovize@fmk.utb.cz Kancelář:U61/105 (UTB Fénix)

Fakulty a součásti

Zavřít