Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci

Ateliér Game Design

O ateliéru Game Design

Otevíráme nový ateliér Game Design!  Dvakrát větší než film a televize. Český herní průmysl raketově roste a my jsme u toho. Pojďte studovat game design v navazujícím magisterském studiu, kde klademe důraz na design a originální estetické ztvárnění, navazujeme na tradici animace a využíváme možností ostatních ateliérů fakulty. Zároveň rozvíjíme kreativní myšlení, učíme se nové technologie a pěstujeme individuální i týmovou práci.

game design

Zaměření studia na ateliéru Game Design

Studenti ateliéru si projdou celým kolečkem tvorby her od přípravy herního pitche a prezentace pro investory, až po vytvoření hratelného prototypu a vlastní marketingové propagace. Účastníci mají zároveň možnost si vyzkoušet jednotlivé herní profese, prozkoumat nové technologie a absolvovat výuku ve 3D a herním enginu Unity. Chcete studovat u nás?

Uplatnění

Cílem studia Game Designu je připravit absolventy pro ucházení se o pozici v herní firmě nebo založit vlastní indie studio. Součástí takové přípravy je i seznámení se s herním odvětvím v podobě různých přednášek a workshopů odborníků z oboru.

Dění na nově otevřeném ateliéru sledujte na našem Facebooku.

Fakulty a součásti

Zavřít