reklamní fotografie vernisáž

Zemědělství 4.0 a Nová spiritualita v podání studentů ateliéru Reklamní fotografie

Studenti ateliéru Reklamní fotografie Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně vystavují své klauzurní práce na téma Zemědělství 4.0 a Nová spiritualita. Dvě vernisáže se uskuteční na dvou místech ve Zlíně – ve čtvrtek 3. 6. od 18.30  v prostorách galerie Photogether v budově zlínské Polikliniky a v pátek 4. 6. od 18.00 v dočasné galerii Photogether OFFSPACE, v prostorách bývalé prodejny Malý Cipísek na ulici Dlouhé.

První výstava v galerii Photogether mapuje rychle se měnící stav českého zemědělství. Díky spolupráci, kterou se podařilo navázat mezi Fakultou multimediálních komunikací a Národním zemědělským muzeem v Praze, měli studenti ateliéru Reklamní fotografie možnost věnovat se celý semestr vybranému tématu z oblasti zemědělství. Vybrané fotografické soubory budou zařazeny do archivu projektu dokumentace současného zemědělství Národního zemědělského muzea. V minulých letech se projektu podíleli například Jindřich Štreit, Karel Cudlín či Milan Jaroš.

Další klauzurní práce ateliéru Reklamní fotografie na téma Nová spiritualita budou vystaveny v dočasné galerii PHOTOGETHER OFFSPACE, v nevyužívaných prostorách bývalé prodejny kojeneckého a dětského oblečení Malý Cipísek ve Zlíně na adrese Dlouhá 4216. Vybrané soubory budou mít studenti možnost vystavit během Fotofestivalu Uničov, od 16. do 18. července 2021.

ZEMĚDĚLSTVÍ 4.0
čtvrtek 3. června, 18:30, Tř. Tomáše Bati 3705, Zlín / Photogether Gallery
Vystavující: Stanislava Adamová, Kateřina Bébrová, Jan Blažej, Jan Gajdoš, Josef Janošík, Adam Krajčír, Kateřina Lebedová, Sabína Muráňová, Marcela Očenášová, Jana Pohanková, Peter Polanský, Jan Smolík

NOVÁ SPIRITUALITA