Výstava (Ne)viditelné vzory v galerii G18

Výstava (Ne)viditelné vzory představí ve dnech 14. 3. – 25. 4. 2019 úspěšné české umělce žijící v New Yorku – Kristýnu a Marka Milde společně s výtvarnicí Petrou Gupta Valentovou. Vernisáž výstavy, jejíž kurátorkou je Silvie Stanická, proběhne 13. 3. 2019 v 18:00 v G18. Výstava potrvá do 25. dubna 2019.

Výstava představí výběr z jejich environmentálních projektů, které se snaží aktivně přispívat k obecnému diskurzu. Můžete se těšit na fenomén zvláštního druhu moderního člověka, pojmenovaného Homo Interius, a od značky IM.PRINTED na techniku indického dřevotisku a českého modrotisku.

(Ne)viditelné vzory budou zahájeny vernisáží 13. 3. 2019 v galerii G18 a samotná výstava potrvá až do 25. 4. 2019. Kromě děl výše zmíněných umělců se v rámci celého trvání výstavy můžete těšit na komentovanou prohlídku, workshop, či promítání dokumentů mapujících život i díla manželů Mildeových a Petry Gupta Valentové.

Více o výstavě na webu galerie G18.