Aktuality a akce

summer school

Mezinárodní letní škola na FMK

Naše fakulta ve spolupráci se 4 zahraničními univerzitami chystá 3.–10. 9. 2022  letní školu, která se bude zaobírat současnými trendy a tendencemi v kulturních a kreativních průmyslech.Letní školy se bude účastnit celkem 25 studentů z FMK, Řecka, Portugalska, Slovinska a Slovenska. Je otevřená všem bez rozdílu oboru, věku nebo ročníku studia, jedinou podmínkou je znalost angličtiny.Nabízíme 6 studentům FMK bezplatnou účast na programu letní školy, včetně workshopů, field tripů do kulturních organizací, obědů a uvítací večeře. Kromě skvělého programu je za úspěšnou účast na letní škole 5 kreditů.Letní škola je otevřena především pro ty, kteří se zajímají o design, umění a kulturu všeobecně a rádi by si rozšířili obzory.Pokud máte zájem se letní školy zúčastnit, pošlete nejpozději do 30. 6. 2022 motivační dopis v angličtině na mail gartnerova@utb.cz a krizkova@utb.cz, všechny přihlášky projdeme a výsledky pošleme do 8. 7. 2022.Další informace o letní škole najdete tady: Summer_school_zlin.

Detail článku

Busfest chill zóna na festivalu Zlín Žije

výstava

Výstava absolventských prací ateliéru Průmyslový design