Fakt Mega Koleda už ve čtvrtek 12. prosince!

Atmosféra v ulicích Zlína jasně naznačuje, že Vánoce jsou za rohem. A za rohem je také náš celofakultní vánoční večírek Fakt Mega Koleda!

Ve čtvrtek 12 .12. 2019 si od 15:00 na dvorku U4 budete moci ohřát ruce šálkem poctivého punče, bříško zaplnit teplou polévkou a polahodit uši při hudbě kapely Pchijuuu z Ateliéru audiovizuální tvorby. Pamatujte, na punč ideálně se svým hrníčkem #ecofriendly!

Pro opozdilce s dárky bude k dispozici vánoční market, kde máme prostor pro ty, kteří by chtěli své produkty nabídnout ostatním fakultním parťákům. Přihlásit se můžete na tomto linku: http://bit.ly/vanocni_market nebo kontaktujte Márii Mrázkovou m1_mrazkova@utb.cz.

Aby polévka nebyla jediným zdrojem dobrot, je tu možnost doplnit vánoční catering a prezentovat váš ateliérový gastro um, o který se budete moct podělit s ostatními. Dobrotám a jejich přípravě jako spolupráci všech studentů a učitelů se meze nekladou, tož sa nenechajte zahanbit!

A jak to celé bude vypadat?

• 15:00 začátek
  • 16:00 kapela Pchijuuu