přednáška upper

Go UPPER: Patrik Zaoral – Pravá tvář Start-upu

Pojď si poslechnout příběh studentů, kteří zakládali svůj start-up, a dozvíš se jak lze snížit náklady na podnikání na minimum, nebo jak momentálně funguje start-up scéna. POZOR, akce proběhne v budově U2 – FAME.

Hodně z nás má nějaké podnikatelské záměry, nápady, sny nebo vizi, jak jednou něco dokáže. Ale realita je taková, že ve většině případů to skončí vždy jen u myšlenky. Je to pochopitelné. Podnikání není lehké a vyžaduje spoustu času, snahy a odříkání. Navíc vás hodně lidí bude chtít odradit, že jste student a nemáte dost peněz, zkušeností nebo znalostí, jak vůbec podnikat.

Tímto workshopem bychom vás nechtěli demotivovat. Chceme všem ukázat, že je všechno možné.

Mluvit bude Patrik Zaoral, 22letý student Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Nějaký čas trávil v USA, kde ho spolu s kolegou také napadl podnikatelský záměr na sdílenou jízdu elektro koloběžek. S tímto start-upem začali v záři roku 2018 a do současné doby na něm pracují.

Čas a místo konání: 24. dubna 2019 v 17.00 hod., Fakulta managementu a ekonomiky, posluchárna A, Mostní 5139, budova U2 UTB, 760 01 Zlín