go upper

Go UPPER: Jan Pantůček – Podnikatelský seminář

Zajímají tě možnosti uplatnění na pracovním trhu? Jaké jsou výhody a nevýhody zaměstnání/OSVČ/podnikání? Kdy ideálně začít podnikat? Tipy jak život prožít a ne přežít? Odpovědi na tyto otázky a mnohem více více se dozvíš na semináři s Janem Pantůčkem.

Pro důležitost poznání opakujeme Podnikatelský seminář! POZOR, tentokrát akce proběhne na budově U18 – na Fakultě humanitních studií, v místnosti 210. Semináře se může zúčastnit každý, bez registrace 🙂
Mgr. Jan Pantůček (35 let) se narodil v Rychnově nad Kněžnou, je ženatý a má jednu dceru. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, poté se živil jako sportovec (Basketbal – národní liga, Rychnov a Benešov). Od roku 2006 začal podnikat v oborech finančnictví, personalistiky a osobního kaučingu, specializace na osobnostní rozvoj, start-up projekty a řízeni firmy. Od roku 2015 vede semináře pro studenty o uplatnění na pracovní trhu.

Místo konání: Fakulta humanitních studií, místnost 210, Štefánikova 5670, budova U18 UTB, 760 01 Zlín

Datum konání: 10. 4. 2019 v 17.00