Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět

OPEN CALL Pokoje 2020: Stay home edition

 

Vážení studenti,

Přehlídka mladého umění Pokoje se letos uskuteční ve zcela jiném formátu a to analogicky k názvu přehlídky a s respektem s doporučenému sociálnímu distancingu. Výzva se týká studentů vysokých uměleckých škol k využití svých vlastních pokojů či ateliérů pro realizaci site-specific instalací či performativních vystoupení. Přihlášené pokoje budou následně prezentovány na webu www.prehlidkapokoje.cz a sociálních sítích, přičemž odborná porota vybere pět nejlepších pokojů, z nichž každý bude oceněn odměnou ve výši 10 000 Kč. Nadto bude udělena i cena diváků ve stejné výši.

Dokumentaci projektů uskutečněných ve vašich pokojích společně s dalšími požadovanými informacemi zasílejte nejpozději do 20. 11. 2020 skrze online přihlášku, která je k nalezení na webu https://www.prehlidkapokoje.cz/

Poslat můžete až pět fotografií, či jedno video, jehož délka nesmí přesáhnout minutu a půl. Vzhledem k tomu, že letošní Pokoje stojí výlučně na online prezentaci, prosíme, abyste ve vlastním zájmu zasílali pouze materiál v dobrém rozlišení a kvalitě.

Pro aktuální informace sledujte: událost open callu.

V případě nejasností či dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu prazskepokoje@gmail.com

Podmínky open callu:

  • Open callu se mohou zúčastnit jednotlivci i tvůrčí kolektivy, všichni přihlášení ale musí být studenty vysokých uměleckých škol či oborů.
  • Přihlášený má možnost se hlásit pouze s jedním projektem.
  • Maximální počet zaslaných fotografií je pět na přihlášku, nebo jedno video, jehož délka nesmí přesáhnout minutu a půl.
  • Přihlášený odesláním přihlášky souhlasí s prezentací svého projektu na webu, sociálních sítích a v médiích.
  • Přihlášený se zavazuje, že přihlašuje své vlastní autorské dílo. V případě odhalení podvodu či plagiátorství si pořadatel vyhrazuje právo projekt vyřadit a nárokovat zpět udělenou odměnu.

 

Fakulty a součásti

Zavřít