den otevřených dveří

Den otevřených dveří na FMK

V pátek 5. listopadu otevřeme všechny naše ateliéry a součásti – pořádáme totiž Den otevřených dveří na FMK! Ať už vás láká studovat design, film, animace, marketingová komunikace nebo třeba arts management, u nás si vybere své vysněné studium každá kreativní duše.

Během prvního listopadového pátku nás můžete navštívit v našich 13 ateliérech i na Ústavu marketingových komunikací.

Naši fakultu můžete navštívit na dvou lokacích ve Zlíně:

• Budova U4, adresa Univerzitní 2431 (ateliér Grafický design, Reklamní fotografie, Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Ústav marketingových komunikací)
  • Budova U16, adresa třída Tomáše Bati 4342 (ateliér Design obuvi, Design oděvu, Digitální design, Produktový design, Tvorba prostoru, Průmyslový design, Design skla, Game Design)

Ateliér Arts Management  bude mít svou prezentaci připravenou v univerzitní galerii G18 v budově U18 na adrese Štefánikova 5670, která sídlí v bezprostřední blízkosti budovy U4.

Podrobné informace o programu a možnostech studia najdete v sekci Den otevřených dveří na FMK. Část programu se bude odehrávat také online, nezapomeňte proto sledovat také náš Facebook a Instagram. Nejnovější info ke Dni otevřených dveří najdete i na facebookové události.