Jindřich Halabala 2020

Ateliér Průmyslový design získal čtyři ocenění v soutěži Cena profesora Jindřicha Halabaly 2020!

Mimořádného úspěchu dosáhli studenti ateliéru Průmyslový design FMK UTB ve Zlíně na letošním 16. ročníku mezinárodní soutěže Cena profesora Jindřicha Halabaly 2020 v Brně.

Hlavní cenu prof. Jindřicha Halabaly v kategorii Design nábytku – klauzurní práce obdržela absolventka ateliéru Annamária Dovalová a její stůl Masa, realizovaný ve spolupráci s firmou Maesif.

Ocenění v kategorii Design nábytku – klauzurní práce získala studentka pátého ročníku Rebeka Mališová za stoličku Benny z kolekce Alchymisti, ve spolupráci s českým výrobcem kovového ohýbaného nábytku firmou Kovonax s.r.o.

Ocenění v kategorii Design nábytku – závěrečné práce bylo uděleno doktorandce Sabině Stržínkové a její čalouněné židli Tammi, která je vyráběná společností Nábytek Jelínek ve Valašském Meziříčí.

Speciální ocenění Národního centra nábytkového designu získala studentka 3. ročníku Barbora Tichá a její předsíňová stěna Mira.

APD_Halabala

Halabala Mališová