Ateliér Reklamní fotografie vystavuje na OFF Bratislava

Ateliér Reklamní fotografie Fakulty multimediálních komunikací vystavuje v rámci Měsíce fotografie v Bratislavě na OFF Academy, festivalu fotografie studentů, na téma Rodinný portrét. Výstavu můžete navštívit do pátku 19. listopadu.

Svoje práce v bývalém obchodním domě Dunaj představuje Kristýna Šolcová, Rozálie Jirásková, Marie Zdráhalová, Lukáš Procházka, Debora Loučková a Pavel Hála, studenti a absolventi ateliéru Reklamní fotografie.

Kurátorem a autorem návrhu společné expozice je student doktorského programu Ateliéru Reklamní fotografie Adam Kencki. Součástí společné výstavy je také sekce OFF Libris, prezentace studentských fotografických knih a publikací. Expozice všech vybraných fotografických škol a ateliérů je možné zhlédnout v druhém patře obchodního domu Dunaj na Náměstí SNP v Bratislavě.

Více informací o výstavě najdete na webových stránkách festivalu.