klauzury

Vogue Supports Local Fashion: Návrhářská kolekce SKETCH studentů ateliéru Design obuvi na FMK

Jde o několikadílný seriál, kde jsou diváci na kanálu YouTube seznámeni s tvorbou současných módních návrhářů.

Video přibližuje klauzurní práce studentů bakalářského studia ateliéru Design oděvu z Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, které vznikly v zimním semestru 2019/2020.

Prezentace studentských prací atélieru Design oděvu byla zpracována formou promo videa a souvisejícího článku. Práce měly původně být prezentovány na Mercedes Benz Prague Fashion Week (MBPFW) na jaře 2020, po zrušení akce v rámci opatření související s COVID19 byly vybrané práce prezentovaly touto formou.

Odkaz na video