audiovize

U TeBe v kině

Zveme vás na projekce krátkých filmů, které v poslední době vznikly na našem ateliéru Audiovizuální tvorba. Obě projekce, symbolicky pojmenované U TeBe v kině, jsme připravili na konci tohoto měsíce, ve Zlíně a v Uherském Hradišti.

První z nich pořádáme ve středu 26. 4. 2023 od 19:30 v sále č. 1 multikina GA Cinema ve Zlatém Jablku ve Zlíně. Během projekce představíme filmy Trofej, Karla a Ostrov svobody. Projekci pořádáme ve spolupráci s IS Produkcí, dlouholetým partnerem našich absolventských filmů. Zde si můžete pustit trailer.

Druhá projekce se uskuteční ve čtvrtek 27. 4. 2023 od 18:00 v kině Hvězda v Uherském Hradišti. Výše uvedenou trojici filmů zde doplní další trojice – Selfmotion, Kámen, nůžky a Jakoby nic. Zde si můžete pustit trailer.

Přijměte naše pozvání a užijete si společný čas plný inspirativních filmů, které oslovily diváky a divačky nejen v České republice, ale také v zahraničí, a získaly zajímavá ocenění, včetně ceny České filmové kritiky.