ateliér digitální design ocenění

Studenti z Digitálního designu zvítězili ve videomappingové soutěži v Portugalsku

Studenti ateliéru Digitální design vyhráli první a druhou cenu ve videomappingové soutěži, která se koná jako součást festivalu Algarve Design Meeting v Portugalsku. Pořadatelem festivalu je naše partnerská instituce, univerzita v Algarve.

Studentka ateliéru Digitální design Simona Frková obsadila první místo a absolvent stejného ateliéru Zdeněk Pavelek s Martinou Kubalovou získali druhé místo v soutěži ohodnocené odbornou komisí z řad akademických pracovníků významných portugalských univerzit. Soutěž byla honorována finančními odměnami za první tři místa.

1.místo ve videomappingové soutěži na 10.ročníku Algarve Design Meeting 2021 from Digitální Design on Vimeo.

Všem našim studentům gratulujeme a děkujeme za to, že svou účastí pravidelně potvrzují výjimečný talent ze Zlína. Fakulta multimediálních komunikací je totiž dlouhodobým partnerem videomappingové soutěže ve Faru. Letos zde byla prezentována díla studentů FMK, která vznikla pod vedením Václava Ondrouška, který byl i technicky-odborným garantem videomappingu. Vedle vítězných děl vznikl i další videomapping od studenta Digitálního designu Adama Komůrky, který si můžete pustit níže.

videomapping na 10.ročníku Algarve Design Meeting 2021 from Digitální Design on Vimeo.