fashion show

Fashion Event Dotek se poprvé dotkne Olomouce

Sedmý ročník studentského charitativního projektu Fashion Event Dotek se přesune do prostor, kde o něm lidé dříve neměli ani potuchy. Uskuteční se 13. 4. 2019 od 10.00 v neotřelých prostorách barokní budovy bývalého jezuitského konviktu v Olomouci.

Návštěvníkům nabídne bloky přednášek, módní přehlídku s dražitelnou kolekcí a doprovodný program ve znamení výstav, dokumentárních projekcí a instalací. Výtěžek z aukce modelů poputuje na podporu organizace Mamma HELP, která pomáhá ženám s onkologickým onemocněním. Samozřejmostí je i celodenní hudební program, jehož tóny budou znít i noční ambientní procházkou a doznívat budou až v brzkých ranních hodinách. Vstupenky na událost jsou již v prodeji na stránkách goout.net.