arts management

Zikmundova vila ožije díky studentům z Ateliéru Arts management

Studenti dálkového studia Ateliéru Arts management společně připravují projekt, který otevře zlínskou Zikmundovu vilu veřejnosti během zlínského filmového festivalu v září 2021.

Podzimní akci studenti Ateliéru Arts management plánují už s předstihem. Celý připravovaný program projednávali i s prezidentem Zlín Film Festivalu Čestmírem Vančurou, který je zároveň jejím novým vlastníkem a předsedou Nadačního fondu Zikmundova vila, který se o celý objekt i s rozsáhlou zahradou bude starat.

A co se během zlínského filmového festivalu ve vile chystá?  Nebudou  chybět workshopy pro děti i dospělé, panelová diskuze, letní kino a komentované prohlídky slavné zlínské vily, ve které ještě nedávno bydlel cestovatel a spisovatel Miroslav Zikmund. Novinky o připravované akci sledujte na Facebooku Ateliéru Arts Management.