pron

Útulkové jaro 2023

Projekt Němá tvář pořádá tradiční akci Útulkové jaro, která se koná 1. dubna 2023 od 14.00 do 18.00 hodin v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín-Vršava. Návštěvníci se mohou těšit vedle již tradičního venčení na bohatý kulturní program. Cílem akce je podpořit útulek a připomenout důležitost vzájemné pomoci a podpory v dnešní složité době.

Útulkové jaro je jednodenní akce, která se věnuje podpoře útulků pro zvířata v nouzi. Tuto akci již tradičně pořádá studentský projekt Němá tvář, který působí v rámci předmětu Projekty neziskových organizací pod záštitou naší fakulty.

Návštěvníci se mohou těšit, tak jako každoročně, na tradiční opékání u ohně, tvořivé a sportovní stanoviště pro děti, kulturní vložky a samozřejmě nebude chybět tradiční venčení pejsků. Vstup na akci je pro všechny dobrovolný. Cílem akce je nejenom podpořit útulek, ale upozornit veřejnost na nezbytnost pomoci a podpory v dnešní problematické době, což prokazuje i samotný projekt, neboť výtěžek z celé akce půjde na podporu němých tváří v útulku.

„Těšíme se, že se nám opět podařilo nejenom připravit skvělý program pro všechny návštěvníky, ale že tak současně budeme moci společně podpořit němé tváře v útulku. Věříme, že se nám podaří připomenout lidem, že jsou tu pro sebe navzájem a že můžeme společně dělat dobré věci pro zvířata i pro celou společnost,” uvedla Kristýna Musilová, hlavní manažerka projektu.

Akce Útulkové jaro se stala oblíbenou akcí mezi občany Zlína a letos opět přináší možnost strávit příjemné odpoledne v přírodě, podpořit dobrou věc a zároveň si užít zábavu s rodinou a přáteli. Přijďte podpořit chlupáče v útulku a užít si krásné jarní odpoledne v přírodě!

Přidejte se na událost na Facebooku, ať vám neuniknou žádné novinky.

útulkové jaro