Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
zlín film festival

Promítání filmů ateliéru Audiovizuální tvorba na Zlín Film Festivalu

Ateliér Audiovizuální tvorba Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně srdečně zve všechny filmové nadšence, studenty i veřejnost ke zhlédnutí pásma absolventských filmů, které budou promítnuty v rámci 65. ročníku Zlín Film Festivalu. Promítání se odehraje v sobotu 31. května ve 20.45 v Golden Apple Cinema, sál 1.

Jak tráví malá Meda poslední letní dny na polorozpadlém statku? Co objevuje malý Štěpán na rodinné chatě? Jaké dobrodružství plánují nerozluční jedenáctiletí kamarádi Štefan a Aleš? Co prožívá Stázka na silvestrovské oslavě v partě bývalých spolužáků ze střední školy? Na jaké gesto lásky čeká od své dcery utrápená šedesátnice Marie? A po čem touží dospívající sourozenci a jejich táta v pomalu se vylidňujícím sudetském pohraničí?

Promítané filmy:

  • Co jí bouřka?
    režie: Adéla Honová | ČR, 2024, 17 min.
  • Duch sváru
    režie: Illia Mashkin | ČR, 2024, 17 min.
  • Malý útěk
    režie: Matěj Hrudička | ČR, 2024, 20 min.
  • Chata
    režie: Eliška Přádová | ČR, 2024, 25 min.
  • Trocha cukru
    režie: Timon w. Duda | ČR, 2024, 20 min.
  • Zvlčeni
    režie: Štěpán Uždil | ČR, 2024, 30 min.

Přijďte nasát atmosféru festivalu, poznat nové tváře české audiovizuální scény a zjistit, co vše můžou nabídnout mladé talenty z FMK! Přidejte se také k události na Facebooku.

 

Fakulty a součásti

Zavřít