opencall

OPENCALL Pokoje 2024

Architektura, volné umění a design pod jednou střechou – to je výstava mladého umění Pokoje. Přehlídka tvorby studentů vysokých uměleckých škol z celé České republiky a také z Polska, Slovenska a Maďarska každoročně oživuje domy v centru Prahy, pro jejichž prostory vytvářejí účastníci vždy vlastní specifické umělecké projekty. Pokoje jsou zároveň jedinečným mezinárodním setkáním, které iniciuje výměnu myšlenek i přístupů začínajících umělců.

Deadline opencallu: 11.října 2024

PODMÍNKY Opencallu:

• Přihlásit se mohou pouze kolektivy studentů či celé ateliéry (je možná i spolupráce napříč ateliéry)
  • Vystavující ateliéry budou vybrány na základě předložených projektů.
  • Projekty musí reflektovat téma RŮST / GROWTH.
  • Všechny zásahy do prostor musí být vratné a přihlašující se zavazují, že uvedou svůj pokoj po skončení výstavy do původního stavu.

INFORMACE:

• Trojice pokojů vybraných odbornou porotou a vítězové divácké ceny získají každý finanční ocenění ve výši 10 000 Kč.
  • Vyhlášení vybraných projektů se uskuteční nejpozději 21. 10. 2024.
  • Instalace začíná 1. 11. 2024.

Další informace k přihlašování najdete na webu projektu.