Martin Zajíc z projektu UNIS získal další zlatou medaili

Student FMK, talentovaný běžec Martin Zajíc, předvedl své běžecké schopnosti na nedělním MČR na 10km, který je součástí 127. ročníku legendárního závodu Běchovice-Praha. Triumfoval a to ve svém nejlepším čase na této trase – 30:06.

Díky tomuto skvělému výkonu si tak doběhl pro první místo v rámci MČR a navázal na předchozí roky 2021 a 2022, kde doběhl taktéž na prvním místě. „Velmi si vážím podpory, kterou mi poskytuje projekt UNIS ve spolupráci s UTB. Díky nim získávám finanční podporu, na kterou se mohu vždy spolehnout, což mi umožňuje plně se soustředit na svůj trénink a vzdělání. Zároveň je velká radost spolupracovat s koordinátory z UTB, kteří jsou vždy ochotní a připravení mi pomoci v jakékoli situaci,“ okomentoval projektu UNIS Martin Zajíc.

Výživná trasa běchovického závodu vyžaduje zkušenost, taktickou vyzrálost, vůli a srdce bojovníka, kterým Martin Zajíc, student a člen projektu UNIS bezpochyby disponuje. Gratulujeme k úspěchu.