fmk20

Homecoming FMK 2022

V letošním roce slaví FMK dvacet let, a v rámci oslav chystáme i Homecoming FMK pro všechny naše absolventy. V pátek 23. 9. přijeďte do Zlína na pořádný večírek!

Během pátečního odpoledne můžete nakouknout do svých bývalých tříd a ateliérů, zavzpomínat se spolužáky i pedagogy na své studium a podívat se, na čem pracují současní studenti. Otevřeno bude na všech budovách U4 i U16.

Od 17 hodin pak začne  program před budovou U4, kde Homecoming FMK zahájí děkan Pepa Kocourek. K narozeninám nám přijede zahrát i Ventolin a po koncertě budeme mít výhled na dvoreček, kde si dáme afterparty.

Na tenhle zářijový pátek doporučujeme dát sbohem práci ve všech koutech Česka/Slovenska/světa, zamluvit ubytko u zlínských kámošů nebo okolních hotelech a přijet slavit. A taky určitě chcete zakliknout účast na facebookové události, díky které budete mít přehled o všech novinkách.

Celý program oslav najdete tady.