Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět

Expozice FMK na Designbloku se zaměří na všechny smysly

Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně chystá na pražský Designblok dvě expozice. Ty budou k vidění od 6. do 10. října 2021 v prostorách kláštera Gabriel Loci, v sousedství zahrady Kinských na Smíchově. Na přípravách expozice FMK na Designbloku se podílí studenti i pedagogové z několika ateliérů zlínské fakulty.

Expozici Fakulty multimediálních komunikací najdete ve druhém patře kláštera v rámci OPEN STUDIA. „FMK připravila soubornou prezentací ateliérů prostřednictvím interaktivní instalace zaměřené na všechny smysly. Prodírejte se, pátrejte, poslouchejte a čichejte. Štěstí čeká na každého, kdo hledá mezi třinácti ateliéry Fakulty multimediálních komunikací,” popisuje instalaci její kurátorka Helena Maňasová Hradská. 

Druhou expozici, která reprezentuje FMK na Designbloku, připravil ateliér Design oděvu. Ten představí diplomové práce pěti letošních absolventek ateliéru – Adély Kučery Malendové, Anežky Bereckové, Kataríny Mydliarové, Moniky Polletové a Simony Landlové.  

Třiadvacátý ročník Designbloku můžete navštívit od 6. do 10. října 2021 každý den od 10 do 21 hodin. Instalace FMK najdete v rámci OPEN STUDIA v prostorách kláštera Gabriel Loci v Holečkově ulici na Smíchově. Informace o vstupenkách najdete na oficiálních stránkách Designbloku

FMK na Designbloku

Fakulty a součásti

Zavřít