Den otevřených dveří na UTB ve Zlíně

Ve čtvrtek 3. února 2022 od 9 do 17 hodin chystá UTB  ve Zlíně celouniverzitní Den otevřených dveří. V rámci DOD bude probíhat program i na naší fakultě, kdy uchazečům zpřístupníme všech 13 ateliérů naší umělecké fakulty a také Ústav marketingových komunikací, který vychovává mladé kreativní talenty.

Nebojte se u nás ve čtvrtek 3. února zastavit a poslechnout si přednášky vyučujících i studentů, kteří se s vámi rádi podělí o své zkušenosti a dají tipy na to, jak se připravit na přijímací řízení. Den otevřených dveří proběhne online i offline.

Podrobný program najdete v záložce Studium – Den otevřených dveří na FMK.

Den otevřených dveří se odehraje na dvou lokacích naší fakulty:

• Budova U4, adresa Univerzitní 2431 (ateliér Grafický design, Reklamní fotografie, Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Ústav marketingových komunikací)
  • Budova U16, adresa třída Tomáše Bati 4342 (ateliér Design obuvi, Design oděvu, Digitální design, Produktový design, Tvorba prostoru, Průmyslový design, Design skla, Game Design)

Ateliér Arts Management  bude mít svou prezentaci připravenou v univerzitní galerii G18 v budově U18 na adrese Štefánikova 5670, která se nachází v bezprostřední blízkosti budovy U4.

Hygienické podmínky pro vstup

Dle aktuálních hygienických opatření jsou návštěvníci DOD UTB před vstupem do univerzitních budov povinni:

• předložit doklad s QR kódem o aplikaci očkování proti COVID-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění COVID-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,
  • studenti před dovršením 18 roku věku mohou doložit bezinfekčnost negativním RT-PCR testem starým nejvýše 72 hodin. Stejným způsobem se prokazují lidé s kontraindikací k očkování a lidé, kteří očkování právě podstupují.

Přihlášky na bakalářské i magisterské studium na Ústav marketingových komunikací a do magisterských programů ateliérů lze podávat až do konce března 2022 prostřednictvím e-přihlášky, přihlášky do bakalářských programů ateliérů šlo podávat pouze do 30. listopadu 2021.