best in design

Chyť se příležitosti, přihlas se do soutěže Best in Design a ukaž svůj talent!

Blíží se konec roku a to znamená jediné – a ne, nemyslíme blížící se Vánoce ani zkouškové za rohem. Už po třinácté se spouští přihlašování do mezinárodní soutěže Best in Design! Od 12. 12. 2021 do 28. 2. 2022 mohou mladí designéři posílat přihlášky a ukázat svůj talent.

Fashion Design, Product & Industrial Design a Communication Design to jsou kategorie, ve kterých můžou designéři porovnat síly s dalšími tvůrci. Zažít Best in Design na vlastní kůži má smysl: nové zkušenosti, kontakty, inspirace a zpětná vazbu od profesionálů v oboru čeká na všechny finalisty. Ti nejlepší si navíc odnesou finanční odměnu v rozmezí 200 € až 1 000 €.

best in design

Jak je již zvykem, přihlásit se mohou jednotlivci i autorské kolektivy a práce, které lze do soutěže nominovat, nejsou tematicky ani početně omezené. Registrace je zcela zdarma a je otevřena do 28. 2. 2022.

Podmínky účasti v soutěži jsou jednoduché – zaslané práce nesmí být starší více než dva roky, musí se do soutěže hlásit poprvé a autoři musí dodržet věkovou hranici max 30 let.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny v rámci festivalu Zlin Design Week, který proběhne  6. 13. 5. 2022. Celý festival je každoročně pořádá Fakulta multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a její studenti.

Všechny další podrobnosti a aktuality najdete na webových stránkách, Facebooku a Instagramu.