Busfest chill zóna na festivalu Zlín Žije

Na netradiční multižánrové jízdy trolejbusy pod taktovkou Busfestu ulicemi Zlína jsou občané již zvyklí. Tým nadšených studentů předmětu Komunikační agentury na FMK ale neváhal a rozhodl se přiložit ruku k dílu také k oslavám 700. let města Zlína, které organizuje kulturní a kreativní centrum Živý Zlín.

Vrcholem letošních oslav města k příležitosti výročí od první písemné zmínky o městě Zlín bude právě třídenní multižánrový festival Zlín Žije. Ten se uskuteční již tento týden od pátku 24. do neděle 26. června. Tým studentů naší fakulty do jinak nabitého programu přispěje vlastní scénou, která neponese jiný název než Busfest chill zóna a bude přítomná po celý čas festivalu v parku Komenského.

Návštěvníci se mohou těšit na opravdovou chill zónu s vodními dýmkami, na workshop se spreji, cestu historií Busfestu a jiné. Celou atmosféru parku Komenského pak budou na scéně Busfestu doplňovat v sobotní podvečer Dj´s Mick Jaeger a DJ Karlito, které v průběhu obohatí dance battle taneční skupiny All Style Unit. „Celý program pod hlavičkou Busfestu bude stát zcela nezvykle nohama pevně na zemi a moc se na tento koncept těšíme,“ okomentovala studentka a zároveň členka Busfest týmu Dominika Bochníčková.

Přijďte se podívat na jedinečné propojení multižánrového festivalu Zlín žije s nezapomenutelnou scénou od multižánrového festivalu Busfest už tento pátek. Kompletní program víkendových oslav najdete na webu města Zlína.