upper

#4 Build it UP! – Brandbuilding

Další dubnový Build it UP!, tentokrát na téma Brandbuilding je tady. Přednáška začne v  pondělí 24. dubna v 16 hodin galerii G18, která sérii workshopů pořádá ve spolupráci s UPPER – Centrem kreativních průmyslů a podnikání.

V rámci workshopu brandbuildingu si studenti osvojí tři základní kroky při budování značky, a to vytvoření strategie, identity a marketingu značky. Workshop proběhne pod vedením člověka, který se brandbuildingem zabývá na denní bázi, Michala Pastiera. Michal byl zařazený mezi Top 100 evropských inovátorů podle Google a Financial Times a s dalšími 200 kreativními oceněními patří mezi nejoceňovanější reklamní tvůrce v regionu. V roce 2021 založil novou hybridní agenturu Darwin and the Machines, jejíž cílem je tvořit dlouhodobou a konzistentní komunikaci značek.

Série pěti workshopů zaměřených na odborná témata probíhá od března do května 2023. Přestože je projekt primárně určen studentům Fakulty multimediálních komunikací, účast studentů ostatních fakult bude vítaná. Cílem projektu je mimo jiné rozšířit povědomí studentů o nových a moderních směrech vývoje technologií a digitálních tržištích. Akce je zdarma, účast netřeba hlásit.

Termíny všech workshopů

• 2. 3. – Cenotvorba