vernisáž

Prohlédněte si absolventské práce našich studentů ve Zlíně

Červen je na naší fakultě tradičně ve znamení státních závěrečných zkoušek a obhajob bakalářských a magisterských prací studentů z našich ateliérů. Po obhajobě prací je může zhlédnout i veřejnost, a to na různých místech ve Zlíně.

V pátek 4. 6. od 17.00 navštivte vernisáž prací studentů ateliéru Design skla, která bude tradičně připravena v továrním areálu Svit v 94. budově.

Ve čtvrtek 10. 6. zahájí v 17.00 výstavu absolventi ateliéru Grafický design ve zlínském kulturním institutu Alternativa.

V polovině června proběhne i vernisáž absolventů ateliéru Reklamní fotografie, bakalářské práce v galerii Cipísek na ulici Vodní a magisterské práce v galerii Photogether u zlínské polikliniky, a to v pátek 18. 6.

Studenti ateliéru Design oděvu, ateliéru Design obuvi a ateliéru Audiovizuální tvorba mají společnou vernisáž naplánovanou až na konec prázdnin. Práce studentů můžete vidět od pondělí 30. 8. v univerzitní galerii G18.

Pro informace o dalších ateliérech nezapomeňte sledovat náš Facebook a Instagram.