výstava

Výstava Beyond

Zveme Vás na společnou výstavu BEYOND ateliéru Grafický design a Průmyslový design. Virtuální metaverse galerie si můžete prohlédnout přímo v rámci Zlin Design Week 2024, a to v KOMA modulu na náměstí Míru ve Zlíně od 8. 5. do 14. 5. 2024.

V rámci workshopu práce s umělou inteligencí vznikla řada plakátů, které ukazují studentské vize budoucnosti a možnosti spolupráce s touto novou technologií. Tyto plakáty doplní i řada virtuálních skulptur, které na hranici mezi uměním a designem budou reflektovat aktuální možnosti AI v oblasti 3D modelování.

Nemáte-li do Zlína cestu, můžete si celou expozici prohlédnout online na jakémkoliv běžně dostupném zařízení od notebooku, přes mobilní telefon, až po VR headset. Výstava Beyond umožní návštěvníkům z různých koutů světa setkání ve společném čase a prostoru.

Space AGD: ZDE

Space APD: ZDE

Projekt ve své výuce se studenty realizovali MgA. Jakub Hrdina, Ph.D. z APD a MgA. Jana Dosoudilová z AGD a Ing. Štěpánem Dlabajou, Ph.D. z UAŘT FAI.

Partner metaverse výstavy BEYOND je AVONET s.r.o.