komag

ZDW Open call – Prezentuj, prodávej, buď součástí ZDW!

Pro 9. ročník festivalu, který se uskuteční 3. až 10. května 2023, pořádáme open call určený všem, kteří chtějí prezentovat či prodávat svou tvorbu nebo se jakkoliv podílet na programu festivalu Zlin Design Week.

Jak se můžeš zapojit?

• Konference ZDW
    Zapojit se můžeš do doprovodného programu mezinárodní konference, která se uskuteční v prostorách zlínského Impact Hubu v úterý 9. května 2023. Letos nabídne prostor (open space) pro sebeprezentaci designérů i architektů, kteří mohou i nemusí reagovat na téma konference – design pro všechny. Open space bude pro návštěvníky přístupný po celou dobu konání konference ve skyroomu se střešní terasou.

• Pop-up shop
    Pokud jsi designér, který by chtěl svou tvorbu nabídnout ke koupi návštěvníkům festivalu, staň se prodejcem na jednodenním Pop-up shopu, který proběhne 7. května 2023 od 10:00 do 20:00. Pojď společně s námi vytvořit nedělní den plný designu a setkávání na Mladcové v EBE Cafe (Vivid house). Zdarma ti nabídneme prodejní místo pro tvé produkty a zázemí. Příprava prodejních míst a instalace produktů proběhne den předem ve večerních hodinách a v neděli ráno.

• Jde to i jinak
    Zároveň jestli máš plnou hlavu nápadů a chceš se do festivalu zapojit i jiným způsobem, stačí nám to dát vědět. Kreativita u nás nezná hranice.

Přihlásit se můžeš přes formulář do 28. února 2023. Výsledky ti pak budou oznámeny do 15. března.

Odkaz na formulář

V případě dotazů či problémů s odesláním formuláře kontaktuj:

Ondřej Staněk, ondrej.stanek@zlindesignweek.com