ateliér digitální design

Videomapping na podporu Ukrajiny

V úterý 8. 3. 2022 od 18 hodin se na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU rozehraje videomapping na vyjádření solidarity s Ukrajinou. Krátké video v národních barvách Ukrajiny se souvisejícími motivy se bude na budovu 15 promítat ve smyčce hodinu, tzn. do 19 hodin. Videomapping vytvořili studenti ateliéru Digitální design.

Naše fakulta se aktivně podílí na pomoci v současné tíživé situaci, v minulém týdnu jsme pořádali v univerzitní galerii G18 materiální sbírku. V současnosti máme spuštěn charitativní prodej designu a umění od studentů i pedagogů z našich ateliérů. Design a umění můžete nakupovat tady.

Promítání bude předcházet vernisáž výstavy Hana Mikulenková – FLOW v Krajské galerii výtvarného umění ve Zlíně v 17.00 1. podlaží budovy 14.