úspěchy

Úspěch ÚMK v soutěži Coca-Cola Management Challenge 2024

Studující Ústavu marketingových komunikací FMK UTB získali první a druhé místo v soutěži Coca-Cola Management Challenge 2024. V soutěži vytvořili dva týmy a zpracovali zadání do soutěže, o které se dozvěděli na přednášce v březnu.

Cílem prvního kola bylo připravit prezentace/videa/dokumenty, ve kterém měly týmy představit řešení výzvy a následně popsat jednotlivé kroky. Z 50 přihlášených týmů nakonec dodrželo zadání pouze 19 týmů. Z těchto týmů postoupilo 6 týmů do grand finále, které se konalo v pondělí 6. 5. ve večerních hodinách v Kavárně Mojo v Praze.

Na finále probíhaly prezentace ve stylu elevator pitch. Do 2. kola jsme tak studenti rozpracovali svá řešení, připravili vizualizace a na galavečeru vše před porotou obhájili. Po desetiminutové prezentaci následovaly otázky od poroty, při kterých měli studující možnost své nápady více popsat a rozvést do detailů.

Druhé místo získal tým Thomas Baťa Heroes, ve kterém soutěžily studentky ÚMK FMK Lucie Veškrnová a Hana Hromková a další tři studentky z FAME.

První místo získal tým Fusion složený ze studujících ÚMK FMK Dominiky Bochníčkové, Adama Kučatého, Daniely Michnové a Martina Kozla. Všem gratulujeme!

Podívejte se na video ze soutěže: