Spolupracujte s FMK

Spustili jsme nový web spoluprace.fmk.utb.cz, na kterém najdete veškeré informace o tom, jak se můžete připojit mezi firmy, které rozvíjí své podnikání za pomoci našich studentů a pedagogů.

Naše fakulta je unikátní v propojování uměleckých ateliérů a marketingových komunikací a také ve spolupráci napříč ročníky i studijními obory na reálných projektech z praxe. Díky tomu vychováváme absolventy, kteří své znalosti nezískali jen z učebnic, ale i skrze reálné zakázky.

Na projektech už jsme spolupracovali s Českou televizí, Českým rozhlasem, Člověkem v tísni, Tescomou, Škodou, Baťou a dalšími firmami i organizacemi ze soukromého i veřejného sektoru. Reference na společné projekty najdete tady.

Pokud máte o spolupráci s FMK zájem, ozvěte se manažerce pro spolupráci s praxí Ing. Lence Jakešové, Ph.D. na e-mail jakesova@fmk.utb.cz. Vizuál nové webové stránky navrhl student ateliéru Digitální design Lukáš Demovič.