zlin design week

Konference design & marketing již popáté!

Již pátý ročník Konference design & marketing se konečně blíží a i letos nám v rámci REVOLUČNÍHO Zlin Design Weeku přinese nejen inspirativní a diskuze vyvolávající příběhy.

7. května 2019 si v rámci letošního Zlin Design Weeku přijďte do Kongresového centra ve Zlíně pro inspiraci a motivaci od odborníků ze dvou oborů, které na první pohled leží na opačných pólech, ale při jejich propojení společně budují ty nejdůležitější hodnoty celé značky, produktu i společnosti. Čekají vás inspirující přednášky zástupců obou světů, zapálené diskuze, předávání zkušeností i kontaktů.

První vlna vstupenek se chýlí ke konci, levnější předprodej končí už v neděli 17. 3. 2019! Proto zakoupení vstupenek už neodkládejte a kupte si je hned na webu. Letos můžete navíc vstupenku zakoupit s dodatečnou slevou 300 kč. Stačí si založit účet služby TWISTO a zadat kód ,,designovarevoluce’’. Připsaný kredit můžete hned využít na nákup vstupenky.

Jedním z řečníku bude totiž právě Michal Šmída, který službu založil. Kromě něj letos uslyšíme Kláru Honzíkovou ze světa eventů, Pavla Kacerleho, tvůrce digitálních hrdninů, Kaia Staniu, který promluví nejen o vídeňském designu, pokrokového kreativce Vladimíra Zikmunda, barvami obklopenou Francescu Valan a další dva řečníky, které brzy prozradíme i na našem Facebooku. A k tomu všemu kávu celý den a afterparty, kde se networkingu nevyhnete.