Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
výstava

Diplomky a bakalářky 23

Výstava, na které představujeme absolventské práce ze všech 13 ateliérů naší fakulty, se blíží. Letní přehlídku letos rozšiřujeme i o bakalářské práce našich studentů. Vernisáž výstavy připravujeme na pondělí 26. června od 18 hodin v budově 61 v areálu Svit. Výstava potrvá do 18. července 2023.

Na výstavě budou k vidění práce více než 180 studentů z ateliérů Animovaná tvorba, Audiovizuální tvorba, Arts Management, Design oděvu, Design obuvi, Design skla, Digitální design, Game Design, Grafický design, Produktový design, Prostorová tvorba, Průmyslový design a Reklamní fotografie. 

Letošní přehlídka diplomových a tentokrát i bakalářských prací se odehrává v tovární hale. Každý ateliér má vyhrazenu svou vlastní sekci, do níž studující instalovali své projekty dle potřeb svého záměru, dle potřeb obhajoby, která se ve většině případů na místě také odehrála. Diplomové a bakalářské práce jsme letos prezentovali nikoliv jako výstavní kusy, ale jako komplexní řešení konkrétních zadání. Jako kreativní úvahy, experimenty a volby, které musí student v závěru svého studia, ať bakalářského či diplomového obhájit. Divák, procházející toto kreativní město, spatří projekty ještě horké úsilím státních závěrečných zkoušek, jako doklady studijního a zkušebního procesu, jako svědky proměny studenta v absolventa.    

Výstavu Diplomky, na které představujeme veřejnosti práce našich absolventů, chystáme pravidelně už od roku 2018. 

Diplomky a bakalářky 23 bude možné vidět od 27. června do 18. července 2023 každý den včetně víkendů od 10 do 18 hodin v budově 61, vedle MHD zastávky Poliklinika. Vstup na výstavu je zdarma. 

Pro aktuální informace ohledně výstavy i dění na fakultě sledujte webové stránky a facebookový profil FMK UTB. 

Fakulty a součásti

Zavřít