upper

#8 Meet & Greet: AI v kreativitě – konkurent nebo kolega?

UPPER přichází s letos posledním diskusním panelem, který se uskuteční 21. listopadu 2023 od 18 hodin v Kavárně Továrně.  Tentokrát probereme hořkosladké téma spojené s AI. Mozek nebo stroj? Válka nebo umění? Kdo je lepší tvůrce? Je to jen náhoda nebo promyšlený algoritmus? Spoustu otázek kolem tématu, které proberou naši skvělí hosté a moderátor Ondřej Carda. Po diskuzi vás opět nemine neformální diskuze.

Na koho se můžete těšit?

• Pavlína Louženská,
    Trendspotter, Google for Startups Lead Mentor / #HolkyzMarketingu Founder / Google Certified Trainer and Keynote Speaker
  • Marian Fury
    CEO CZ, Co-founder at Darwin & the Machines

KAPACITA JE OMEZENÁ NA 80 LIDÍ. Nutná registrace skrze email upper@utb.cz či přímo na baru Kavárny Továrny, adresa Vavrečkova 7074. Akce je ZDARMA pro všechny. Určena je studentům, absolventům, zástupcům firemní praxe i zainteresované veřejnosti.

Cílem Meet&Greet panelových diskuzí je vytvořit platformu pro potkávání marketérů firem Zlínského kraje. Už třetím rokem rozjíždíme diskuzi nad jejich reálnými potřebami, zkušenostmi a problémy. A jako univerzitní instituci nám také záleží na propojení studentů s lokálními firmami.

Akce je zařazena do programu Týden pro digitální Česko, který pořádá Úřad vlády České republiky.