Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Otevřít navigaci
Zpět
upper

#2 Build it UP! – Právní aspekty IČ

Centrum kreativních průmyslů a podnikání UPPER pokračuje s dalším z workshopů Build it UP, které mají studentům ulehčit vstup do světa podnikání. Druhý workshop na téma Právní aspekty IČ proběhne opět v galerii G18, v pondělí 27. března od 16 hodin.

Druhý workshop povede právnička Markéta Štěpáníková, která působí jako odborná asistentka Katedry právní teorie Právnické fakulty Masarykovy Univerzity a také jako externí vyučující na FMK.  Seznámí příchozí s náležitostmi založení živnosti a povinnostmi OSVČ. Zároveň s ní nahlédnete do základů práva týkajících se vaší kreativní a umělecké praxe. Přidejte se na událost na Facebooku.

Série pěti workshopů zaměřených na odborná témata probíhá od března do května 2023. Přestože je projekt primárně určen studentům Fakulty multimediálních komunikací, účast studentů ostatních fakult bude vítaná. Cílem projektu je mimo jiné rozšířit povědomí studentů o nových a moderních směrech vývoje technologií a digitálních tržištích. Akce je zdarma, účast netřeba hlásit.

Termíny všech workshopů

  • 2. 3. – Cenotvorba
  • 27. 3. – Právní aspekty IČ
  • 11. 4. – NFT a umění
  • 24. 4. – Brandbuilding
  • květen – Prototypování

Fakulty a součásti

Zavřít