průmyslový design

ModificAI

Zveme Vás do světa umělé inteligence, která vám ukáže ikonické produkty světového designu v nových perspektivách. Výstava ModificAI se uskuteční v prostorech Fakulty architektúry a dizajnu Slovenské technické univerzity dne 29.3 od 9:00. Prohlédněte si transformace osmnácti vybraných produktů, které připravili pedagogové a studenti ateliéru Průmyslový design s pomocí TextToImage difuzních modelů umělé inteligence a dalších nástrojů.

Celá výstava je představena formou audiovizuální projekce, kde vize futuristického stroje ModificAI zajišťuje jednotlivé proměny produktů. Výstava vznikla pod kurátorským vedením MgA. Jakuba Hrdiny, PhD. a doc. MgA. Martina Surmana, ArtD. ve spolupráci se studentkou Valeriyí Truskavetskou a doktorandem Ing. Štěpánem Dlabajou.

Součástí výstavy bude diskuze o aktuálních trendech a využití umělé inteligence, která bude probíhat od 18:00 v rámci plaformy Pechtle Mechtle.

Přidejte se na událost na Facebooku.