výstava

Ateliér Design skla vystavuje v Krakově

Od 13. března do 30. dubna 2023  můžete v polském Krakově vidět výsledky Mezinárodního sklářského uměleckého workshopu – The International Project Glass Art Workshop Wroclaw 2022, který se konal v minulém roce. Na výstavě s názvem EXIT v galerii ASP Bronowice vystavuje i odborná asistentka ateliéru Design skla Irena Czepcová a studentky Josefína Kuthanová a Alžběta Vocelová.

Umělci a výtvarníci na výstavě představují své pocity spojené s tématem náhlých změn pomocí skla. Akce se zúčastnili lektoři a studenti vysokých škol z Polska, České republiky, Ukrajiny a Slovenska.

EXIT  je změna současného stavu, která vyplývá z vlastního rozhodnutí nebo donucení, přechod z jednoho bodu do druhého. Stav náhlé změny je velmi aktuálním tématem naší současnosti, kde faktory, které nemůžeme ovlivnit, mají dopad na naši každodenní existenci.

pozvanka