den otevřených dveří

Den otevřených dveří na FMK

Ve čtvrtek 7. února 2019 se na Fakultě multimediálních komunikací uskuteční Den otevřených dveří pro zájemce o studium ve studijním programu Mediální a komunikační studia.

Den otevřených dveří pro zájemce o studium ve studijním programu Mediální a komunikační studia, obor Marketingové komunikace se bude konat ve čtvrtek 7. února 2019 v budově U44, Univerzitní 2431, Zlín (vedle budovy U4). Prezentace studijního programu budou probíhat v 10.00, ve 12.00 a ve 14.00 hodin. Budete mít možnost vyzkoušet si kreativní testy, poznat práci Ústavu marketingových komunikací, mluvit se studenty o životě na fakultě, nahlédnout do výuky a zažít atmosféru fakulty na vlastní kůži. Přijďte se k nám podívat, my se na vás velmi těšíme.

Dovolujeme si upozornit, že v tento den se NEKONÁ Den otevřených dveří pro studijní programy Výtvarná umění a Teorie a praxe audiovizuální tvorby.

Upozorňujeme také na omezené možnosti parkování v okolí sídla FMK.