soutez

Vyhraj 40 tisíc korun v soutěži Můj první milion

Jak svůj nápad proměnit v úspěšný byznys a najít prvního platícího zákazníka? Kde vzít kontakty, informace, nebo dokonce investora? Dozvíš se už brzy, stačí se přihlásit do akcelerátoru Můj první milion. Deadline pro přihlášky je 14. února.

Akcelerátor Můj první milion i tentokrát nabízí vysokoškolákům, středoškolákům a zájemcům z řad veřejnosti cenné zkušenosti, znalosti a know-how těch nejlepších. Během pouhých pár týdnů tak z tvého nápadu může vzniknout reálný byznys plán.

Vítěznému podnikatelskému nápadu soutěž nabízí 70 000 Kč, mentoring a možnost získat investici až 1 500 000 Kč. Nově Můj první milion vyhlašuje i speciální kategorii NEJLEPŠÍ UTB PROJEKT, který může vyhrát stipendium ve výši 40 tisíc korun. Stačí přihlásit sebe a nebo svůj tým do kategorie Vysoká škola/veřejnost a porazit ostatní přihlášené.

můj první milion

„O tom, že Můj první milion je skvělý projekt, jenž má smysl a přináší výsledky, svědčí mimo jiné také příběhy firem Tri Pirogy, Dave´s knives, Lajk pack, DOLLER, nebo třeba VASKY, které akcelerátorem prošly v minulých letech. Je zřejmé, že i pár týdnů ve společnosti správných lidí, v našem případě exkluzivních partnerů projektu, dokáže mnohým od základů změnit život a nasměrovat začínající podnikatele na správnou cestu k úspěchu,“ zhodnotil Lukáš Trčka, jednatel Technologického inovačního centra.

Jak se přihlásit?

Deadline pro přihlášení je 14. února 2023. Přihlášku najdeš na mujprvnimilion.cz . V průběhu února 2023 porota vybere top 10 záměrů z obou kategorií, které postoupí do akceleračního programu. Ten během osmi nabitých týdnů nabídne smršť odborných workshopů a konzultací v hodnotě až 150 tisíc korun.

Čekají tě přednášky, během nichž si osvojíš nejdůležitější znalosti obchodního modelu a marketingu. Seznámíš se s patřičnými právními aspekty, prověřenými tipy pro vedení projektů a úskalími podnikových financí. A v neposlední řadě zhodnotíš a vypiluješ také svoje prezentační dovednosti. Akcelerátor tě vybaví potřebným know-how, abys dokázal vykročit od skvělé myšlenky ke skutečnému byznysu, a naučí tě poprat se s překážkami, s nimiž se můžeš na své cestě k prvnímu milionu setkat. Z 10 zúčastněných projektů na závěr vybere porota složená z partnerů akcelerátoru z každé kategorie 3 nejlepší, které si odnesou hodnotné ceny a možná i investici až 1 500 000 korun. Bude mezi nimi právě ten tvůj? A proč ne?