pron

Vánoce v útulku 2023

Každoroční Vánoce v útulku, které pořádají studenti FMK v rámci projektu Němá tvář, se uskuteční v sobotu 2. prosince 2023 v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín Vršava od 14:00 do 18:00. Cílem této akce je co nejvíce podpořit zvířata z místního útulku a připravit také bohatý doprovodný program pro všechny jeho návštěvníky.

Šestnáctý ročník našeho benefičního projektu Němá tvář se bude již tradičně konat pod záštitou Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně. Naší hlavní myšlenkou a motivací je podpora Útulku pro zvířata v nouzi Zlín Vršava a dokázat, že i němé tváře si zaslouží lásku a péči svého páníčka právě prostřednictvím akce Vánoce v útulku.

Těšit se všichni účastníci akce můžou například na kreativní dílničky, hudební vystoupení, spoustu dobrého občerstvení, a především na předvánoční atmosféru se svými nejbližšími a zvířátky v útulku.

Vánoce v útulku představují jedinečnou příležitost, kde se společně spojit a v předvánoční čas udělat radost nejen blízkým osobám a rodině, ale i zvířatům v nouzi. Věříme, že společně rozzáříme oči našich zvířecích kamarádů. Těšíme se na Vás.

Více informací nejen o celé události, ale i ukázky z akcí minulých najdete na Facebooku nebo na Instagramu projektu Němá tvář.