akce fmk

Útulkové jaro 2024

Studenti Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně budou v rámci projektu Němá tvář pořádat akci pod názvem Jaro v útulku, která se uskuteční 13. dubna 2024 od 14.00 do 17.00 hodin v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín Vršava. Smyslem události je podpora místního útulku pečujícího o opuštěná zvířata.

Již 16. ročník benefičního projektu Němá tvář, pořádaný studenty v rámci předmětu Projekty neziskových organizací, se bude jako tradičně konat pod záštitou Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Všichni účastníci akce Jaro v útulku se mohou už nyní těšit nejenom na tradiční venčení pejsků, ale i na pestrý doprovodný program. Pro návštěvníky bude připravena možnost zakoupit si občerstvení, suvenýry a užít si bohatý kulturní program sobotního odpoledne. Nezapomene se ani na ty nejmenší, kteří si budou moci vyzkoušet plnění zábavných úkolů a soutěží, které na ně budou čekat na stanovištích v prostoru útulku.

„Srdečně Vás s celým týmem Němé tváře zvu na tuto výjimečnou událost, která nejen že odstartuje jaro, jak se sluší a patří, ale která každoročně dokáže pomoci všem němým tvářím, o které je v útulku i díky Vaší pomoci výborně postaráno,“ oznámila Barbora Bartůnková, manažerka projektu Němá tvář.

Společně s Vámi tak můžeme stejně jako loni pomoci našim čtyřnohým kamarádům a strávit den v příjemném prostředí Útulku pro zvířata v nouzi Zlín Vršava.

Více informací nejen o celé události, ale i ukázky z akcí minulých najdete na Facebooku nebo Instagramu.