komag

Pub kvíz se Skrz Prsty

Festival Skrz Prsty, který se pod záštitou FMK každoročně zaměřuje na jedno z tabuizovaných témat, zahajuje svůj 10. ročník pub kvízem pro odvážné, který odhalí téma letošního ročníku. V úterý 15. 11. 2022 od 19 hodin mohou studenti i pedagogové otestovat své znalosti i postřeh v nedávno otevřeném studentském klubu na střeše kolejí U7.

Sestavte týmy po maximálně 4 lidech, registrujte svůj tým a přijďte se pobavit (a třeba i něco nového dozvědět) do klubu na studentských kolejích ve Zlíně na adrese Štefánikova 150. S přihlášením nečekejte, kapacita je omezená. Registrační formulář najdete v popisku události na Facebooku. Téma kvízu, a zároveň i celého ročníku bude odhaleno až na místě. Jisté je, že bude kontroverzní! Pro více informací sledujte festival Skrz Prsty na Instagramu a přidejte se k události na Facebooku.