opencall

Přihlaste se do projektu RE-USE

RE-USE je evropský projekt zaměřený na vytváření uměleckých instalací na téma udržitelnosti. Nyní vypisují open call na Hackhaton pro studenty výtvarných umění, ze kterého vzejdou 3 umělecké instalace na 3 místech v Evropě: Benátkách, Ústí nad Orlicí a Kopavogur na Islandu. Do Hackhatonu se můžete přihlásit do 17. února 2023 .

Přihlášku k vyplnění naleznete na stránkách projektu, vedle základních a kontaktních informací je třeba přiložit CV, autorské portfolio a motivační dopis. Účastníci mají hrazenou dopravu, ubytování, stravu a pro vítězný tým je připravena finanční odměna.

Podmínky pro účast v hackhatonu za ČR

Účastník musí mít do 35 let, zvládat angličtinu na úrovni alespoň B2, mít občanství nebo trvalý pobyt v České republice a studovat některý z příbuzných uměleckých oborů:

• Sochařství
  • Umělecká tvorba
  • Výtvarné/vizuální umění
  • Textilní technologie, materiály a nanomateriály
  • Architektura a urbanismus

Více informací o projektu naleznete na webových stránkách RE-USE.

projekt reuse