Prezentace Bezalel Academy of Arts and Design na FMK

Na Fakultě multimediálních komunikací UTB mohou studenti, zaměstnanci a další návštěvníci nahlédnout na videoprezentaci prací studentek a studentů z Bezalel Academy of Arts and Design, naší partnerské instituce.

Idea prezentace studentských prací vznikla jako reakce na situaci v Izraeli, kvůli které byla akademie zavřená, tedy jako projev institucionální sounáležitosti, která je založena na osobních kontaktech akademiků na obou stranách. Děkan Fakulty multimediálních komunikací UTB zároveň na situaci reagoval v prosinci podpůrným dopisem prezidentu BAAD a celé škole.

Prezentace videí studentstva BAAD Jerusalem najdete v budově U4 na adrese Univerzitní 2431, před kanceláří děkana v prvním patře budovy.