Práce studentů na design marketu na zámku ve Zlíně

Poslední listopadový víkend se v prostorách zlínského zámku otevře další ročník Zlín Design Marketu. Jako vždy bude prodejní přehlídkou autorského designu, představí se zde přes třicet prodejců s nabídkou vlastní tvorby, mezi nimi i studentstvo a absolventi naší fakulty. Návštěvníci se pak mohou kromě nakupování zapojit aktivně i do samotného tvoření během speciálních workshopů pro dospělé i děti. Vstup na Zlín Design Market je zdarma.

Sobota 25. a neděle 26. listopadu budou na zámku ve Zlíně patřit designu. Devátý ročník Zlín Design Marketu může být pro návštěvníky příležitostí, jak se seznámit s prací mladých českých tvůrců a případně pořídit i zajímavé vánoční dárky.

Za FMK se na marketu představí Tomáš Maliňák se značkou Toom a Barbora Navrátilová se značkou Vyšperkuju.  Absolventky Anna Minxová a Lucia Langová z ateliéru Design skla se značkami Minx a Lucko.